Formalni
Dostawa wody do biura - zadbaj o komfort pracownika
Biznes

Dostawa wody do biura - zadbaj o komfort pracownika

W firmach, niezależnie od ich wielkości, dostawa wody, z której codziennie korzystają wszyscy pracownicy, staje się po prostu koniecznością. Zastanawialiście się, dlaczego ten pomysł jest dziś tak bardzo popularny? A może jeszcze nie korzystacie z takiej usługi i rozważacie ten krok? Niezależnie od sytuacji, warto dowiedzieć się, czemu jest nam potrzebna woda do firmy. Sprawdźmy!

 

Dystrybutory filtrujące

Takie urządzenie zapewnia wodę bez żadnych ograniczeń! W takim przypadku koszt wynajęcia lub zakupu dystrybutora nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie martwimy się więc, że podczas upalnego lata dostawca podniesie cenę. Poza naszym zmartwieniem pozostaje także myśl, dostawa w ogóle się powiedzie, bo woda jest pod ręką na zasadzie no limit. To na pewno niebywała wygoda i zabezpieczenie przed problemami z ewentualnym dowiezieniem baniaków dla całej firmy i jej pracowników.

 

Dystrybutor wody to również ogromne oszczędności jeśli weźmiemy pod uwagę zajmowane miejsce. Ogromne butle w dużej liczbie składowane w pomieszczeniu, za które płacimy i możemy wykorzystać do innych celów, po prostu marnują przestrzeń i potencjał przestrzeni biurowej. Na pewno lepiej wykorzystać dane pomieszczenie na pokój relaksu dla pracowników, dodatkową kuchnię czy inne naprawdę przydatne firmie miejsce.

 

Tniemy koszty

Posiadanie dystrybutora zmniejsza dodatkowe koszty za zakup wody nie o 40 procent, 50 procent czy 80 procent... Takie urządzenie w biurze po prostu całkowicie je wyklucza! Nie płacicie za dostawę, pojemniki czy dodatkową wodę. Korzystacie z tej dostępnej w firmie, a niezawodne filtry dbają o to, by była ona zdatna do bezpośredniego spożycia. To doskonałe rozwiązanie, ogólne koszty są zdecydowanie i nieporównywalnie niższe. To jednak nie wszystkie korzyści wynikające z decyzji o wyborze dystrybutora filtrującego.

 

Ekologia? Oczywiście!

W obecnych czasach temat troski o środowisko naturalne jest jak najbardziej aktualny i gorący. Firmy i ich pracownicy dążą do tego, aby w jak największym stopniu zadbać o ekologię. Wiemy przecież, że plastik negatywnie wpływa na nasze otoczenie i próbujemy pozbyć się go, kiedy tylko jest to możliwe. Z dystrybutorem filtrującym możemy wykonać taki krok. Wyeliminowanie baniaków to jednak nie wszystko. Pamiętajmy także, że decydując się na filtrowanie wody, ograniczamy emisję CO2, która wiąże się z koniecznością cyklicznego dostarczania wody do naszego biura. Nie jest rudne wyliczenie, ile plastiku przestaniemy rocznie generować we własnym biurze. Korzyści płynące z decyzji o dystrybutorze wody w firmie są po prostu niepodważalne. Pracownicy z pewnością docenią taki komfort.

Komentarze

Skomentuj